دوشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

یک دستگاه دیالیز، به بیمارستان ایجرود اهداء می شود

انتشار: ۱ دی ۱۳۹۲

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان:

یک دستگاه دیالیز، به بیمارستان ایجرود اهداء می شود

oghafمدیر کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، صبح روز شنبه ۳۰ آذر ماه امسال با تاکید بر افزایش تعاملات این اداره کل با انجمن حمایت از بیماران کلیوی گفت: با تامین اعتبارات لازم، یک دستگاه دیالیز، به بیمارستان ایجرود اهداء می شود.

در این جلسه که با حضور اعضاء و کارشناسان انجمن کلیوی زنجان برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین علی باقری افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه در حکم ناظر بر مساجد است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه زنجان ادامه داد: اکثر زمین های شهرستان قیدار معارض دارد و در صورت توافق اشخاص حقیقی یا زمین های واگذار شده به بیمارستان از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی، می توان زمینی را در اختیار انجمن کلیوی این شهرستان قرار داد.

مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان با تاکید بر اوقافی بودن اکثر زمین های شهرستان قیدار، افزود: انجمن کلیوی شهرستان قیدار فاقد محل مناسب برای استقرار دفتر این انجمن و انجام امور مربوط به آن است.

محمدرضا طهماسبی تاکید کرد: امید است اداره کل اوقاف و امور خیریه استان، در جهت اختصاص زمین به انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی شهرستان قیدار همکاری نماید.

در این جلسه عطاءاله تقی لو عضو انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان با تاکید بر ارسال تابلوهای جایگزین مجالس ترحیم با روش های الکترونیکی، گفت: ارتقاء و گسترش فعالیت های فرهنگی انجمن کلیوی زنجان چشمگیر است.

 

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.