چهارشنبه, ۲۲ آبان , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

گزارش بازدید بانوان خیر از بخش دیالیز

انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸

دیدار بانوان خیر انجمن خیریه کلیوی از سالمندان بخش دیالیز انجمن کلیوی زنجان

رئیس انجمن کلیوی استان زنجان گفت :به مناسبت هفته تکریم سالمندان ، بانوان خیر انجمن کلیوی از سالمندان بخش دیالیز انجمن کلیوی زنجان دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه کلیوی استان زنجان؛ محمدرضا طهماسبی
با بیان اینکه نهم مهر برابر با اول اکتبر هر سال تحت عنوان روز جهانی سالمند نامگذاری شده است، گفت: امسال شعار این روز جهانی، «فرصت های برابر برای تمام سنین» تعیین شده است.

وی با توجه به روزشمار هفته سالمندان گفت :۹مهر که به 《روز سالمند و سازمان های مردم نهاد》 نامگذاری شده است، بانوان خیر انجمن خیریه کلیوی از بیماران سالمند بخش دیالیز این انجمن با اهدای گل و شیرینی دیدار و دلجویی کردند .

وی با بیان اینکه سالمندان مایه برکت زندگی همه انسان‌ها هستند، افزود: گذر دوران عمر از جوانی به پیری جزیی از دوران عمر آدمی است و همه روزی به سن پیری خواهند رسید و نیازمند مراقبت خواهند بود.

رئیس انجمن خیریه کلیوی استان زنجان اظهار داشت : احترام به بزرگترها از مهمترین ارزشهای مکتب اسلام و همچنین از ارزشهای اساسی فرهنگی ماست و تکریم سالمندان در همه جوامع حائز اهمیت است .

محمدرضا طهماسبی تصریح کرد: برگزاری برنامه‌های مختلف و کارگاه‌های آموزشی و پیشگیری برای خانواده‌ها و افراد سالمند از ضروریات جامعه اسلامی است.

وی به ضرورت این گونه کارهای خیر اشاره کرد و گفت: اجرای این گونه طرح ها و برنامه های خیریه سبب توجه بیشتر به حوزه هایی از این دست شده و باید توجه به برنامه های خیریه و عام المنفعه درصدر کارهای اجرایی سازمان های مردم نهاد قرار گیرد.


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.