دوشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

کمیته تخصصی فرهنگی و آموزشی انجمن کلیوی زنجان تشکیل شد

انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶

کمیته تخصصی فرهنگی و آموزشی انجمن کلیوی زنجان تشکیل شد

دکتر کریم رفاهی در اولین جلسه کمیته تخصصی فرهنگی آموزشی انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان گفت: این کمیته تخصصی شامل بخش های آموزشی و فرهنگی است که مسئولیت این واحدها را به ترتیب محمد ابراهیم خانی و علی بدرخانی بر عهده دارند.

مسئول کمیته فرهنگی آموزشی در این جلسه که ظهر روز سه شنبه ۲۴ مرداد ماه تشکیل شد، با اشاره به این که اهداف و برنامه های این کمیته در هفته های آتی مشخص و به انجمن کلیوی ارائه می شود، افزود: با ارائه برنامه های شش ماهه دوم سال جاری اهداف ارتقاء  برنامه های فرهنگی، آموزشی و پیشگیرانه را دنبال می کنیم.

وی تصریح کرد: تلاش می کنیم با برنامه ریزی های مدون و ایجاد کانال ها و شبکه های ارتباطی با سازمان ها و نهادهای مختلف در تعامل باشیم.

رفاهی جذب نیروهای متخصص و کارآمد در این کمیته را پیشنهاد کرد و اظهار داشت: اجرای برنامه ها و مسابقات آموزشی با تاکید بر رویکرد پیشگیرانه از برنامه های این کمیته است.

وی ادامه داد: با ارائه برنامه های متعدد از سوی کمیته فرهنگی و آموزشی، اعتبارات لازم برای اجرای همایش ها و برنامه ها تعیین می شود.

گفتنی است دکتر کریم رفاهی به عنوان مسئول کمیته فرهنگی و آموزشی و محمد ابراهیم خانی به عنوان عضو و مسئول کارگروه آموزشی و علی بدرخانی به عنوان عضو و مسئول کارگروه فرهنگی این کمیته انتخاب شدند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.