چهارشنبه, ۱۳ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

کارگاه آشپزی و شیرینی پزی انجمن کلیوی زنجان راه اندازی شد

انتشار: 28 ژانویه 2014

کارگاه آشپزی و شیرینی پزی انجمن کلیوی زنجان راه اندازی شد

cakeمدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان گفت: فعالیت گسترده این انجمن در راه اندازی کارگاه شیرینی پزی و آشپزی در دفتر شماره ۳ به همت کمیته بانوان شروع شد و این انجمن آمادگی قبول انواع سفارشات در این زمینه را دارد.

محمدرضا طهماسبی در هشتمین جلسه مشترک کمیته برنامه ریزی و مالی پشتیبانی انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان که عصر شنبه ۵ بهمن امسال در دفتر این انجمن تشکیل شد، افزود: پایگاه تست فشارخون، قد و وزن در نماز جمعه زنجان مستقر شد.

وی با ارائه گزارش عملکرد مالی و اداری دی ماه و تراز مالی ۹ ماهه سال جاری و عملکرد مقایسه ای هزینه کرد و درآمد سالهای ۹۰-۹۱ و نه ماهه ۹۲ با تفکیک عملکرد مالی شهرستان های تابعه، ادامه داد: برنامه ریزی های مقدماتی بخش دیالیز شهرستان ایجرود در دفتر این انجمن انجام شد.

این مقام مسئول با اشاره به ضرورت ورزش برای بیماران کلیوی گفت: تحویل زمین باشگاه ورزشی در حال پیگیری است.

طهماسبی، اظهار کرد: ۱۵۰ عدد کارت شنا توسط سائلی مدیر استخر صدف، همراه با آموزش شنا، برای حفظ نشاط و سلامتی بیماران کلیوی توزیع شد.

مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان تاکید کرد: انجمن کلیوی زنجان اولین جلسه شورای هماهنگی خیریه ها را با هدف تعامل هر چه بیشتر انجمن های خیریه تشکیل داد.

وی به انجام مکاتبات و پیگیری تحویل سوله در شهرک صنعتی اشاره کرد و ادامه داد: بازدید از ساختمان امانی و مستقل انجمن شهرستان خرمدره در سطح ۷۰۰ متر مربع،  اجرای دستور العمل آموزش بهورزان و پزشکان روستائی شهرستان ها و اجرای برنامه سخنرانی پزشکی با همکاری آموزش و پرورش در پنج مدرسه به عنوان پایلوت و تداوم برنامه از اقدامات انجام شده انجمن کلیوی زنجان است.

شایان ذکر است گزارش پیشرفت تکمیل طبقه همکف و سایر طبقات پروژه تخصصی انجمن کلیوی و عملکرد دفتر شماره ۴ و برنامه های آتی  این انجمن در این جلسه بررسی شد.

گفتنی است مصوبات این جلسه به شرح ذیل است:

۱- برگزاری کلاس  توجیهی  برای بیماران کلیوی تحت پوشش انجمن کلیوی زنجان، ۱۷ بهمن ماه امسال در سالن پارس سوئیچ با سخنرانی و پرسش و پاسخ اساتید نفرولوژی، روانشناسی، تغذیه و برگزاری میان برنامه شاد  

۲- برگزاری همایش  آموزشی و فرهنگی در دانشگاه آزاد، الغدیر و دانشگاه زنجان برای دانشجویان با سخنرانی یکی از پزشکان نفرولوژ به همراه توزیع بسته های فرهنگی

۳- همایش یادواره برای  خیرین فوت شده به مناسبت در گذشت زنده یاد مهندس قصابی

۴- تهیه و تدوین ویژه نامه انجمن کلیوی زنجان با تیراژ ۱۵۰۰ نسخه با تهیه کارت تقدیر از همیاران انجمن کلیوی  

۵- تشکیل جلسه خیرین و افتتاح دفتر انجمن شهرستان ایجرود در فرمانداری شهرستان

۶- تهیه صندوق پلاستیکی برای جمع آوری کمک های مردمی

۷- تشکیل جلسه ادواری در شهرستان خرمدره

۸- پیگیری و دریافت تسهیلات بانکی جهت تسریع در تکمیل طبقه همکف و بقیه طبقات پروژه تخصصی انجمن کلیوی زنجان  

۹- تهیه تراز مالی ماهیانه به صورت هزینه درآمدهای جاری مستقل از هزینه های پروژه  عمرانی با ذکر تعداد بیماران تحت پوشش به تفکیک واحدهای تابعه در شهرستانها.

 

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.