سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

مسابقات دو میدانی قهرمانی کشوری بانوان پیوند اعضاء

انتشار: 28 نوامبر 2012

چهارمین دوره مسابقات دو میدانی قهرمانی کشوری بانوان پیوند اعضاء در تاریخ ۱۳/۴/۹۱ در شهر اصفهان برگزار شد این مسابقات با حضور ۹ تیم از ۹ استان در چهار رده سنی برگزار شد. تیم زنجان با پنج ورزشکار و یک مربی و سرپرست یکی از تیم های پر قدرت در این دوره بوده با وجود رقیبان ملی پوش در تیم های دیگر که مدالهای جهانی داشتند تیم زنجان توانست بیشترین مدالها را با اقتدار بدست آورده و با کسب ۵ مدال طلا و ۵ مدال نقره و ۲ مدال برنز عنوان اولی را کسب نماید .
مسابقه روز سه شنبه ساعت ۱۰ صبح در پیست دو میدانی روباز اصفهان آغاز شد. با آموزش فنی مربی و حمایت تدارکاتی و روانی سرپرست از ورزشکاران و با تلاش غیرتمندانه دونده ها تیم زنجان در مراسم اختتامیه به عنوان قدرتمندترین تیم شرکت کننده معرفی شد و زنجان کاپ قهرمانی این دوره از مسابقات را به خانه آورد. از موارد قابل تامل در این مسابقات خود مدال آوران جهانی سالهای قبل از شهرهای یزد و قم و کرمانشاه بود که نتوانستند با ورزشکاران زنجانی رقابت کنند .پس از زنجان استان خراسان جنوبی و یزد با همین تعداد شرکت کننده به ترتیب مقامهای دوم و سوم را بدست آوردند.
اسامی تیم شرکت کننده از زنجان عبارت بود از : ۱-گلزار باباخانی (سرپرست) ۲-ماهرخ رجبی(مربی) ۳-آرزو شامی ۴-رباب صحبتلو۵-گیتی نصیری ۶-لیلان طاهری۷-مینا رضایی (ورزشکاران)
مدالها و عناوین کسب شده:
۱-رباب صحبتلو :۸۰ متر (طلا ) ۴۰۰ متر( طلا) پرتاب وزنه (طلا ) پرتاب نیزه ( نقره)
۲-آرزو شامی :پرتاب نیزه (طلا ) ۲۰۰ متر (نقره ) پرتاب وزنه (نقره) ۴۰۰ متر(نقره )
۳-گیتی نصیری: پرتاپ توپ (طلا) ۱۰۰ متر( نقره ) ۲۰۰ متر( برنز) پرتاب وزنه (چهارم)
۴-لیلان طاهری: پرتاب وزنه (نقره) پرتاب توپ (پنجم) پرتاب نیزه(پنجم)
۵-مینا رضایی :۱۰۰ متر (چهارم) پرتاب وزنه (پنجم) ۲۰۰ متر (پنجم)
لازم به ذکر است که چهار نفر از این ورزشکاران که مدال طلا و نقره بدست آوردند به مسابقات جهانی پیوند اعضاء که در کشور کرواسی برگزار خواهد شد راه یافتند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.