دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

پور روشنی ،حسابرس انجمن کلیوی ایران در بازدید از انجمن کلیوی زنجان

انتشار: 29 اکتبر 2018

کارنامه انجمن کلیوی زنجان برای کشور نمونه و الگو است.
همزمان با بهره‌برداری از مجهزترین مرکز دیالیز کشور در استان زنجان ،
پور روشنی حسابرس ویژه انجمن از دفاتر مالی و حسابرسی انجمن کلیوی زنجان دیدن کرد.
وی درباره عملکرد انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی در زنجان گفت : با توجه به مشاهدات در قسمت پزشکی و دیالیز و همچنین سایر امکانات از قبیل اقامتگاه ها و کلینیک های فوق تخصصی ونیز ارائه خدمات غیر درمانی مانند فرهنگی و آموزشی و … باید گفت که انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان به عنوان یک الگو و پایلوت برای کل کشور محسوب می شود .
پور روشنی با بیان اینکه اصول حسابرسی در انجمن کلیوی مشابه با یک سازمان رسمی است گفت : با تغییر هیئت مدیره انجمن مرکزی ، نگاه جدید و نگرشی تازه در امر شفافیت امور مالی روی داده است. این امر باعث استقرار واحد حسابرسی در انجمن حمایت از بیماران کلیوی گردیده است.
وی با تأکید به نقش اعتماد مردم برای پیشبرد اهداف در خیریه ها گفت : بزرگترین سرمایه انجمن های خیریه و سازمان های مردم نهاد ، کمک خیرین است وی افزود : مهم‌ترین عامل جذب کمک های مردمی اطمینان خاطر در فرد خیر میباشد. انجمنها باید برای یافتن راهکارهای مناسب در راستای جلب اعتماد مردمی مطالعه کرده و بیش از پیش کوشا باشند.
پور روشنی تصریح کرد : یکی از مهمترین عوامل اطمینان بخشی به مردم و خیرین ، انضباط مالی و شفافیت حسابرسی است که با بررسی های انجام شده انجمن کلیوی زنجان از نظر انضباط مالی ، وضعیتی بسیار مناسب و شفاف دارد .
وی تاکید کرد : با نظر به اینکه امور مالی و حسابرسی داخلی در انجمن کلیوی زنجان از طریق دو کمیته فنی و مالی با دقت بالا انجام میشود از این رو میتوان به حساسیت بالای مدیریت انجمن در امور مالی پی ببرد.
انضباط مالی انجمن کلیوی بدین معناست که هیئت مدیره انجمن زنجان با نگاهی سیستمی و نظارتی و با بهره گیری از خرد جمعی و اجتناب از تک‌روی و فرد محوری ، در راه پیشبرد اهداف این انجمن موفق بوده اند.

کلیدواژه ها:


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.