دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

پنجمین جلسه کمیته تخصصی برنامه ریزی

انتشار: 20 فوریه 2013

کمیته برنامه ریزی 911201بیاری خداوند متعال پنجمین جلسه کمیته تخصصی برنامه ریزی انجمن با دعوت و هماهنگی قبلی راس ساعت ½۱۶ روز دوشنبه مورخ ۳۰/۱۱/۹۱ به ریاست آقای طهماسبی در دفتر انجمن تشکیل گردید. 
۱-دستور جلسه: طرح صورتجلسات و موارد پیشنهادی کمیته های فرهنگی – ورزشی- امداد و رفاه-بانوان- امور مالی در خصوص برنامه های اجرایی روز جهانی کلیه- گزارش عملکرد ماهیانه انجمن
۲-بررسی و تشریح موضوعات مطروحه : ابتدا آقای طهماسبی ریاست کمیته ضمن تقدیر و تشکر از حضور مستمر وموثر اعضاء محترم کمیته ها، ضمن ابلاغ احکام مسئولین کمیته ها و مشاورین انجمن گزارش مبسوطی از عملکرد و فعالیتهای یک ماهه انجمن را تشریح و با قرائت پیشنهادات کمیته های یاد شده وفق دستور جلسه موضوعات مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و به شرح ذیل به اتفاق آرا مورد تصویب قرار گرفت.
۳-مصوبات کمیته:
۱-۳ فرم انتخاب نمایندگی جذب کمکهای مردمی تهیه شده جذب کمکهای مردمی توسط کمیته مالی و پشتیبانی با توضیحات حاج آقا رجبیون به تصویب رسید و مقرر شد جزئیات و شرح وظایف ذیربط تهیه و د رجلسه آتی مطرح گردد.
۲-۳ برنامه پیشنهادی کمیته فرهنگی مبنی بر اجرای جنگ شادی به مناسبت روز جهانی کلیه با ارایه توضیحاتی توسط حاج آقا خلیلی به تصویب رسید و مقرر شد با تشکیل ستاد اجرایی برنامه موصوف با حداکثر اعتباری معادل ۰۰۰/۰۰۰/۲۰ ریال و تهیه ویژه نامه با هزینه بالغ بر ۰۰۰/۰۰۰/۱۰ ریال
۳-۳ برنامه پیشنهادی کمیته بانوان مبنی بر برگزاری نمایشگاه و فروش به همت عالی در ایام روز جهانی کلیه بدون هزینه کرد با جذب کمکهای مردمی مورد موافقت و استقبال قرار گرفت
۴-۳ برنامه پیشنهادی کمیته امداد و رفاه مبنی بر تهیه و توزیع سبد غذائی به مناسبت روز جهانی کلیه در آستانه عید سعید نوروز به تعداد ۸۰ خانواده واجد شرایط بالغ بر ۰۰۰/۰۰۰/۵۰ ریال حتی المکان از اسپانسر خیرین که بصورت حواله در مراجعه به خانواده بیماران مورد نظر اهدا میگردد.
۵-۳ برنامه پیشنهادی کمیته ورزشی مبنی بر اجرای مسابقه فوتسال بمدت یک هفته به مناسبت روز جهانی کلیه با اعتباری بالغ بر ۰۰۰/۰۰۰/۱۰ ریال به تصویب رسید. ضمنا مسئول کمیته ورزشی با اعلام خبر خوش تصویب طرح توجیهی ،باشگاه فرهنگی و ورزشی انجمن در تربیت بدنی زنجان که مقدمات پیگیری تحویل زمین از طریق سازمان مسکن و شهرسازی واخذ موافقت آن در نشست حضوری مدیر انجمن با مدیر کل مسکن و شهرسازی و رئیس املاک مسکن و شهرسازی
۶-۳ شرح وظایف دبیر کمیته های تخصصی ده گانه تهیه شده توسط دبیر کمیته برنامه ریزی قرائت و مطرح و با توزیع نمونه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید و مقرر شد دبیران محترم کمیته ها وفق شرح وظایف تعیین شده اقدام نمایند.
۷-۳ مقرر شد در جهت تقلیل هزنیه های پیش بینی شده برای اجرای مراسم روز جهانی کلیه با حداکثر صرفه جویی حتی الامکان از وجود اسپانسرها و خیرین در برپایی با شکوه برنامه روز جهانی بهره مند شوند .تا نتایج مطلوبی با حداقل هزینه ها در شرایط حاکم بدست آید.
۸-۳ پیشنهاد شد در مراسم جنگ روز جهانی کلیه از وجود بیماران هنرمند و خانواده آنها حداکثر استفاده در جهت اجرای برنامه ها از قبیل قرائت قرآن –سرود و غیره بهره مند شوند . و در پایان برنامه پرسش و پاسخ و نظر سنجی با حضور پزشکان و کارشناسان مرتبط و مدیر انجمن از مدعوین انجام و در صورت امکان جوائز و یادبودهایی به چند نفر از بیماران با فعالیت شاخص و نام آور اهدا شود.
۹-۳ در خصوص پیشنهاد پرداخت عیدی کارکنان مقرر گردید پرداختی بابت عیدی و افرایش دریافتی حق الزحمه کارکنان متعارف و متناسب با دستمزدهای سایر موسسات خیریه و درآمد انجمن می باشد.
جلسه در ساعت ½۱۸ پایان یافت
محمد رضا طهماسبی -رئیس کمیته برنامه ریزی
حاضرین : اسرافیل محمدی –رئیس کمیته ورزش
مهدی رستمخانی –قائم مقام انجمن و دبیر کمیته
احد سهامی –رئیس کمیته امداد و رفاه
صغری منتخبی –رئیس کمیته بانوان
ناصر خلیلی- رئیس کمیته فرهنگی
عطا اله تقی بو –رئیس کمیته شهرستانها
داود رمضانلو- رئیس کمیته اداری و اجرایی
مدعوین: علی کفاش- حسین ثبوتی –رضا رجبیون – سید کریم رفاهی-احمد برادری- اسمعیل رحمانی
غائبین : ۱-مهندس یونس بازرگان- رئیس کمیته مالی و پشتیبانی(با اطلاع قبلی)
مهندس مجید حدیدبان مقدم (رئیس کمیته فنی و مهندسی (با اطلاع قبلی)
دکتر محمدی – رئیس کمیته پزشکی (با اطلاع قبلی)
مهدی رستمخانی
دبیر کمیته برنامه ریزی

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.