یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

پنجمین جلسه فصلی ادواری کمیته شهرستان های انجمن بیماران کلیوی با میزبانی قیدار برگزار شد

انتشار: 3 دسامبر 2013

پنجمین جلسه فصلی ادواری کمیته شهرستان های انجمن بیماران کلیوی با میزبانی قیدار برگزار شد

gheydarپنجمین جلسه فصلی ادواری کمیته شهرستان های انجمن بیماران کلیوی، با حضور مدیر انجمن کلیوی زنجان، مشاوران و مدیران دفاتر انجمن شهرستان های تابعه، صبح روز یکشنبه ۱۰ آذر ماه امسال درمحل بیمارستان امیرالمومنین قیدار تشکیل شد.

نعمت اله خلجی مدیر انجمن شهرستان قیدار گزارش عملکرد این انجمن را در سه ماهه گذشته ارائه داد و گفت: دیدار با امام جمعه و عیادت از بیماران دیالیزی به همراه مسئولان به مناسبت هفته بیماران کلیوی و حضور در مساجد جهت تبلیغ انجمن و جمع آوری کمکهای مردمی در ایام دهه محرم از برنامه های این انجمن بود. .

مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان، فعالیت های انجمن کلیوی را خیرخواهانه دانست و افزود: اهداف انجمن کلیوی خیرخواهانه است و فعالیت ها نیز باید در راستای همین هدف باشد.

محمدرضا طهماسبی هدف از برگزاری این جلسات را هم اندیشی و تقویت دفاتر انجمن در شهرستان ها عنوان کرد و ادامه داد: این انجمن دارای سابقه ۳۳ ساله است و تنها انجمنی است که به عنوان یک انجمن ملی از طرف وزارت کشور شناخته شده است.

وی افزایش کیفیت کار انجمن های کلیوی را خواستار شد و تاکید کرد: جایگاه انجمن های کلیوی باید ارتقاء یابد.

مدیر انجمن کلیوی زنجان در این جلسه، گزارشی از احداث ساختمان انجمن ارائه داد و تصریح کرد: افزایش فعالیت های فرهنگی تاثیر بسزایی در پیشبرد اهداف انجمن کلیوی دارد.

در ادامه این جلسه نبی اله فضانلویی مسئول مالی انجمن کلیوی قیدار، گزارشی از حوزه مالی این دفتر ارائه داد و گفت: تلاش انجمن حمایت از بیماران کلیوی قیدار، کاهش مشکلات مالی بیماران است.

دکتر مسعود محرمی عضو انجمن کلیوی قیدار، زمین انجمن کلیوی این شهرستان را اوقافی عنوان کرد و ادامه داد: دریافت زمین باید از طریق اوقاف پیگیری شود.

در این جلسه مدیر انجمن کلیوی شهرستان خرمدره نیز گزارشی از فعالیتهای ۶ ماهه دوم سال ۹۲  این انجمن را ارئه داد و افزود: فعالیت در بخش تبلیغات برای ایجاد جامعه سالم در راستای جذب مخاطب بیشتر، ایجاد وبلاگ برای انجمن و عیادت از بیماران دیالیزی در بیمارستان از اهم برنامه های این انجمن بود.

مهناز شریفی معرفی اعضاء به کمیته امداد جهت گرفتن وام را از دیگر برنامه های ۶ ماهه دوم انجمن کلیوی خرمدره برشمرد و تصریح کرد: از دیگر برنامه های انجمن کلیوی شهرستان خرمدره، تجلیل در مدارس و حضور در کارخانه چینی نور جهت جذب اعضاء بود.

وی ادامه داد: اخیرا یک خیّر، مکانی را به مساحت حدود ۷۰۰ متر به مدت ۲ سال در اختیار انجمن کلیوی خرمدره قرار داد .

همچنین دبیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی ابهر، گزارشی از فعالیتهای انجمن کلیوی این شهرستان در هفته حمایت از بیماران کلیوی ارائه داد و افزود: عیادت از بیماران دیالیزی به اتفاق مسئولان شهرستان و اهداء کارت هدیه ۳۰ هزار تومانی به همراه لوح تقدیر به آنان و مصاحبه با مجله ابهر رود و ندای ابهر از اهم برنامه های هفته حمایت از بیماران کلیوی ابهر بود.

عبدالله حسین خانی ادامه داد: ارسال تابلو تاج گل به مجالس ترحیم و خرید ۸ دستگاه تخت مخصوص دیالیز به مبلغ ۵۵ میلیون تومان توسط یک فرد خیّر در هفته حمایت از بیماران کلیوی انجام شد.

حسن رزی مدیر انجمن شهرستان ماهنشان به فعالیت های انجام شده این انجمن اشاره کرد و گفت: جلسه هم اندیشی با خیرین، عیادت از بیماران کلیوی در هفته بیماران کلیوی، پیگیری زمین برای انجمن از طریق شهرداری، چاپ بروشورهای تبلیغاتی، تبلیغ انجمن از طریق روحانیون محلی و امام جمعه ماهنشان و افزایش خیرین ثابت از برنامه های این انجمن است.

گفتنی است جلسه بعدی در شهرستان خرمدره برگزار می شود.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.