جمعه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پروژه انجمن کلیوی زنجان بازدید کرد

انتشار: 16 مارس 2014

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پروژه انجمن کلیوی زنجان بازدید کرد

behdashtوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر روز شنبه ۲۴ اسفند ماه امسال از پروژه در حال ساخت آموزشی، پیشگیری و تحقیقاتی انجمن کلیوی زنجان بازدید کرد.

مدیر انجمن کلیوی زنجان در این بازدید که مسئولان انجمن کلیوی ایران، محسن علیمردانی نماینده مردم زنجان در مجلس، بیگلری رییس دانشگاه علوم پزشکی نیز حضور داشتند، گفت: پروژه تخصصی آموزشی، پیشگیری و تحقیقاتی انجمن کلیوی زنجان در راستای پیشگیری از افزایش روزافزون بیماری های کلیوی ساخته می شود.

محمدرضا طهماسبی افزود: از ۱۲۶۱ بیمار کلیوی در استان زنجان، ۹۸۰ نفر تحت مراقبت هستند و این افتخاری برای این انجمن است.

وی افزود: ساختمان انجمن کلیوی زنجان در زمینی به مساحت ۴ هزار متر مربع در حال ساخت است که هزینه های انجام شده تا این مرحله ۱۷ میلیارد ریال بوده و مبلغ برآورد شده جهت تکمیل آن نیز ۳۰ میلیارد ریال است.

در ادامه این بازدید مسئول کمیته فنی و مهندسی انجمن کلیوی زنجان از مراحل احداث پروژه این انجمن گزارشی ارائه داد و گفت: زیرزمین این پروژه برای تولید و بسته بندی مواد غذایی و پروتئینی جهت اشتغال زایی خانواده های بیماران و طبقه اول جهت دیالیز و خدمات جانبی است.

مهندس مجید حدیدیان مقدم افزود: طبقه دوم این پروژه کاربری اداری، اجرایی و فرهنگی دارد.

وی یادآور شد: طبقه سوم پروژه انجمن کلیوی برای آموزش و پیشگیری از بیماری ها و طبقه چهارم و پنجم جهت مشاوره سالمندان و اسکان بیماران است.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.