دوشنبه, ۲۲ مهر , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

نشست و هم اندیشی با رئیس امور شعب بانک سپه و نماینده رسمی بانکهای استان

انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۸

 دوست محمدی مدیرامور شعب بانک سپه استان

در بازدید از مرکز دیالیز انجمن کلیوی زنجان

خیرین زنجانی نشان لیاقت جهانی در امر خیر را بر سینه دارند .

رئیس  امور شعب  بانک سپه و نماینده بانکهای  استان در ادامه صحبت های خود افزودند :    بدون شک در جامعه امروزی مسئولیت و تکلیف اجتماعی در جهت سامان دهی مشکلات به عهده تک تک ماست.  و باید از این منظر به انجمن  کلیوی و رسالت ملی  و میهنی آن نگاه کرد. ایشان اضافه کردند که به عنوان اولین بانک دولتی با قدمت بالا  وظیفه سنگینی را در مشارکت  اجتماعی  احساس میکنیم  گفتند که  با مشاهده عینی مسائل و مشکلات انجمن بیماران کلیوی در رفع حداقل نیازهای بیماران  و حفظ سلامتی مردم باید ادای تکلیف کرده و بعنوان  یک همنوع مسئولیت پذیر در رفع این نیازها با انجمن باشیم .  دوست محمدی افزود  که ما امروز به خاطر ادای دین و تقدیر و تشکر از خدمات برجسته  در سطح ملی خادمین انجمن کلیوی و خیرین حامی انجمن حاضر شده ایم تا من و همکارانم  برای هر گونه  همکاری و همیاری لازم در حد توان اعلام آماده گی کنیم . ایشان به آشنایی کامل خود با بیماری کلیه و مسائل و مشکلات جانبی آن اشاره و اظهار داشتندکه اینجانب به خاطر ابتلای دو تن از بستگان نزدیک به بیماری دیالیزی از سال ۶۳و ۹۲ و سختی های  دیالیز و پیوند کلیه و مشکلات هزینه های جانبی آن تا زمان لازم از هر گونه کمک و همراهی مضایقه نخواهم کرد .

در این نشست و هم اندیشی  که در سالن اجلاس ساختمان مرکزی انجمن صورت گرفت آقای رجبیون مدیر امور مالی با اشاره به جزئیات هزینه های سنگین آن در زمان حاضر گفت  تمام کمک های مردمی از ریز و درشت در حساب های جداگانه واریز و بر اساس نیت خیر بررسی و هزینه میگرددو ارقام هزینه کردها بطور شفاف و با جزئیات لازم به مراکز مربوط و مردم اعلام میگردد.

در این نشست  طهماسبی مدیر انجمن کلیوی استان نیز پیرامون نحوه فعالیت های انجمن در حوزه های درمان ، حمایتی و آموزشی و پیشگیری توضیحات لازم را دادند و اشاره کردند و گفتند که همه ما با پشتیبانی خیرین حامی انجمن تلاش کرده ایم که با اتحاد و شرایط رفاهی مطلوب برای بیماران کلیوی و خانواده آنان دغدغه های بیماری  و هزینه های جانبی آن را کم کرده  و کمک های مردمی را با مدیریت ۱۲ کمیته تخصصی در مسیر رفع  نیازهای درمانی و معیشتی بیماران و فرهنگ سازی عمومی هدایت کنیم . وبه لطف الهی بر آن هستیم که ضمن افزایش خدمات حمایتی با تکمیل  و تجهیز کاربریهای انجمن در ساختمان مرکزی و تجمیع کلیه خدمات درمانی  ، حمایتی  و آموزشی و پژوهشی تعداد مبتلایان به بیماری کلیه و بیماریهای زمینه ای را کاهش دهیم . ایشان با بیان بخشی از نیازهای انجمن مرتبط با حوزه بانک سپه اظهار کردند که همکاری بانک سپه  در این حوزه ها سبب ارتقاء برنامه ها در اهداف پیشرو خواهد شد .

در خاتمه بازدید از مرکز دیالیز شفا در ساختمان مرکزی انجمن و از تک تک بیماران دلجویی بعمل آمد و با درخواست اختصاص تسهیلات بانکی قول مساعدت داده شد .


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.