دوشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

نشست و بازدید دکتر آقا محمدی مشاور اقتصادی بیت رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ۲۱ خرداد ۹۸

انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸

بازدید و نشست تخصصی مدیر و مشاورین انجمن کلیوی زنجان با دکتر آقا محمدی مشاور اقتصادی رهبر انقلاب و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و دکتر قزلباش رییس علوم پزشکی زنجان.دکتر بیگلری رئیس انیستو پاستور ایران ودکتر طهماسبی معاون برنامه ریزی استانداری و جمعی از مُسئولین و روسای دانشگاه های علوم پزشکی مراکز استان ها
از انجمن کلیوی زنجان

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: خیرین زنجانی در کشور پیشتاز هستند. 

علی آقامحمدی در بازدید از انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان، در رابطه با تامین هزینه‌های بیماران کلیوی در استان، افزود: ۱۲۰ هزار خیر در استان وجود دارد که مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال از پول‌های موجود در قلک‌ها جمع‌آوری می‌شود که از این تعداد، ۵۰ هزار نفر از آن‌ها از طریق پول‌هایی که ذره‌ذره در قلک‌ها می‌اندازند و هر روز با نیازمندان زندگی می‌کنند، کمک‌رسانی می‌کنند که آثار این کمک‌ها به کمک‌کننده‌ها باز می‌گردد.

این مسئول در ادامه تصریح کرد: در استان زنجان ۵۰۰۰ حامی وجود دارد که این نشان‌دهنده این است که این مراجعه به صورت همگانی بوده است که تدوین این‌ها به‌صورت یکپارچه، باید طوری باشد که بتواند قابل اندازه‌گیری و بازآموزی به دیگران باشد که باید در استان به این موضوع توجه شود و کارهایی را که مردم قادر به انجام دادن آن‌ها هستند را انجام دهیم. 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با آموزش، اظهار کرد:‌ همان‌طور که در روز عاشورا در استان زنجان، مجموعه‌ای بزرگ و هم‌نوا دیده می‌شود، این هم‌نوایی که نوعی آموزش است را خوب منتقل و منسجم کنیم. ممکن است آن صد‌ها کار خیری که می‌کنیم از طریق آموزش منتقل شود و زنجان باید ارتباط خود را با منطقه سه برقرار کند و مردم نیز باید در معرض کار قرار گیرند تا همه مردم سخاوت‌مند و شجاع شوند، زیرا سخاوت‌مندی و شجاعت دو صفت در انسان است. 

وی در ادامه افزود: زنجان باید در زمینه خیریه پیشتاز باشد، این خوشبختی است که به سمت زنجان آمده و خدا آنان را در این امر پیشتاز کرده‌ و باعث به وجود آمدن این موقیعت در این استان شده است که مانند قهرمانی در ورزش است که تنها راه آن دوندگی و تلاش بیشتر است. باید بیشتر تلاش کرد و تنها راه خدمات دولت به مردم در این زمینه، این است که این افراد را بیش‌تر به این سمت فراخواند و خوشبختانه هیچ خیریه‌ای در استان زنجان متکی به دولت نیست ولی این به این معنی نیست که این خیرین به دولت بی‌اعتنا هستند، بلکه به این معنی است که متکی به خود هستند و به دولت تکیه نکرده‌اند. 

آقامحمدی، خاطرنشان کرد: باید روزی را به عنوان روز خیرین انتخاب و در این روز همه فعالیت‌های خیرین در یک نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گیرد و از مردم سایر استان نیز برای شرکت در این نمایشگاه کنیم.
۲۱ خرداد ۹۸

@kidneyfoundationofzanjanدیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.