یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

مردم پایتخت شور و شعور حسینی در امور خیر، فراتر از انتظار عمل می کنند

انتشار: 13 مارس 2014

در اولین همایش یاد یاران انجمن کلیوی زنجان عنوان شد:

مردم پایتخت شور و شعور حسینی در امور خیر، فراتر از انتظار  عمل می کنند

tahmasebiمدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان در اولین همایش «یاد یاران» که صبح امروز ۲۲ اسفند ماه با حضور مسئولان و خیّرین انجمن کلیوی زنجان و به پاس قدرشناسی از زحمات و خدمات گرانقدر تعدادی از اعضای فعال این انجمن که به رحمت حق پیوسته اند، گفت: مردم آگاه پایتخت شور و شعور حسینی فراتر از انتظار در امور خیر عمل می کنند.

محمدرضا طهماسبی با اشاره به این که انجمن کلیوی زنجان ۱۲۶۱ بیمار کلیوی دارد، افزود: از این تعداد بیمار کلیوی ۵۸۰ نفر پیوندی، ۴۰۰ نفر تحت مراقبت و پیشگیری و ۲۸۰ بیمار دیالیزی هستند.

وی ادامه داد: با تخصصی شدن کمیته های ده گانه و ایجاد تفاهم نامه های مختلف با مراکز آموزشی، فرهنگ پیشگیری را در میان آحاد جامعه محقق می کنیم.

مدیر انجمن کلیوی زنجان با اشاره به این که گروه هدف این انجمن تمام افرادی است که دارای کلیه هستند، تصریح کرد: انجمن کلیوی زنجان با ایجاد تعاملات بیشتر با دانشگاه علوم پزشکی زنجان، پیشگیری از افزایش بیماری های کلیوی را در دستور کار دارد.

طهماسبی گفت: اولین مرکز تخصصی آموزشی، پیشگیری و تحقیقاتی انجمن کلیوی زنجان با مساحت ۴ هزار متر مربع و در ۵ طبقه، تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی تاکید کرد: با استمرار کمک های مردم و خیّرین، دفتر موقت این انجمن، اردیبهشت سال آینده به مرکز اصلی منتقل می شود تا برنامه های انجمن با رسمیت بیشتر ادامه یابد.  

گفتنی است در این همایش لوح تقدیر و تندیس یادبودی از سوی انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان به خانواده های مرحومین مغفور مهندس خلیل قصابی، حاج اصغر فرجیان، غلامرضا شهریاری، ناصر زند، حاج رضا سلامی، حاج حسن یمینی، عبداله و محمد مشهود مهدیون، دکتر امیر اعلم غضنفریان، حاج رجبعلی مقدم و حاج عبدالحسین برکابی از فعالان تاثیر گذار این انجمن  تقدیر شد.

 

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.