یکشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

مدیر جدید انجمن کلیوی شهرستان خرمدره معرفی شد

انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷

مدیر جدید انجمن کلیوی شهرستان خرمدره معرفی شد
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان، محمد رضا طهماسبی در ضیافت بیماران کلیوی و خیرین شهرستان های خرمدره و ابهر که با حضور حجه الاسلام حسینی امام جمعه خرمدره و محمدی فرماندار شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: رویکرد اصلی انجمن حمایت از بیماران کلیوی پیشگیری از بروز بیماری برای افراد است.
وی با اشاره به اینکه صنعتی شدن زندگی در دهه های اخیر موجب افزایش ابتلای افراد به نارسایی های کلیوی شده است، گفت: افزایش فشار خون و دیابت از جمله عوامل زمینه ساز این بیماری است.
مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با بیان اینکه در استان زنجان یک هزار و ۸۰۰ نفر بیمار زیر پوشش خدمات درمانی این انجمن قرار داشتند، افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده یک هزار و ۴۰۰ نفر با پیوند کلیه و مراقبت از چرخه دیالیز خارج شده اند.
طهماسبی رسالت اصلی انجمن را رسیدگی به نیازهای درمانی و معیشتی بیماران در راستای رفاه حال و زندگی مناسب بدون دغدغه و تلاش برای غربالگری و تشخیص و درمان به موقع افراد با اطلاع رسانی و فرهنگ‌سازی ذکر کرد.
طهماسبی با اشاره به تلاش بی چشم داشت خیرین در انجمن حمایت از بیماران کلیوی و نقش این افراد در حمایت از بیماران عنوان کرد: خوشبختانه استان زنجان خیرین نیک اندیش فراوانی داشته که با اقدامات خود زمینه کاهش مشکلات و آلام بیماران را فراهم می کند.
گفتنی است، در این ضیافت که به همت خیرین شهرستان خرم‌دره و با حضور جمع کثیری از مسؤولان شهرستان خرمدره برگزار شده بود ضمن قدردانی از زحمات چندین ساله خانم شریفی مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی شهرستان خرمدره آقای عزیزی به عنوان مدیر جدید این انجمن معرفی شد.

کلیدواژه ها:


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.