یکشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۷ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

مدیر انجمن کلیوی استان زنجان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی دیدار کرد

انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶

مدیر انجمن کلیوی استان زنجان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی دیدار کرد

مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان به همراه جمعی از اعضاء هیئت امناء این انجمن روز دوشنبه ۱۰ مهر ماه با دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی دیدار کرد.

محمدرضا طهماسبی در این دیدار که به منظور تبریک انتصاب دکتر قزلباش صورت گرفت، گفت: در حال حاضر ۱۶۵۰ بیمار کلیوی تحت پوشش انجمن کلیوی استان زنجان قرار دارند که از این تعداد ۳۶۰ بیمار، دیالیز می شوند.

وی خواستار همراهی دانشگاه علوم پزشکی جهت بهره برداری مطلوب از پتانسیل های ایجاد شده در ساختمان این انجمن برای ارائه خدمات درمانی و حمایتی بیماران تحت پوشش و برگزاری کلاس های آموزشی و پیشگیری در راستای کاهش بیماران کلیوی شد.

در ادامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان بر تلاش برای همسویی برنامه های درمانی، آموزشی، تحقیقاتی و پژوهشی با استفاده از ظرفیت های بالقوه کارشناسان و متخصصان ذیربط دانشگاه در جهت آموزش و غربالگری بیماران کلیوی و زمینه ای دیابت و فشارخون در تعامل با انجمن کلیوی و همکاری و حمایت های همه جانبه دانشگاه تاکید کرد.

مدیر انجمن کلیوی استان زنجان تندیس همایش لبخند خدا و لوح تبریک انتصاب را به رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان تقدیم کرد.


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.