یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

عوارض بیماری های کلیوی، هزینه های سرسام آوری را بر دولت و بیمار تحمیل می کند

انتشار: 8 دسامبر 2013

در بازدید مادحین و قاریان از پروژه در حال ساخت انجمن کلیوی زنجان عنوان شد:

عوارض بیماری های کلیوی، هزینه های سرسام آوری را بر دولت و بیمار تحمیل می کند

madehin1مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان روز جمعه ۱۵ آذر ماه امسال، در بازدید مادحین و قاریان قرآن و مسئولان عتبات عالیات زنجان از پروژه در حال ساخت این انجمن، با اشاره به افزایش روزافزون بیماری های کلیوی از ناحیه دیابت، فشار خون و سایر آسیب های اجتماعی گفت: عوارض و لطمات جسمی و روحی بیماری های کلیوی، هزینه های سرسام آوری را برای دولت و بیمار تحمیل می کند.

محمدرضا طهماسبی با تاکید بر امر پیشگیری، ادامه داد: تسریع در ساخت اولین پروژه تخصصی آموزشی، پیشگیری و تحقیقاتی انجمن کلیوی زنجان، مشکلات بیماران کلیوی را کاهش می دهد.

وی تاکید کرد: مادحین و قاریان می توانند با تبلیغات و اطلاع رسانی موثر در مجالس و مناسبت های مذهبی، بیماران کلیوی را در زمینه های مالی و سایر موارد یاری کنند.

گفتنی است قاریان و مادحین در بازدید از پروژه در حال ساخت انجمن کلیوی زنجان، آمادگی خود را در اطلاع رسانی به مردم در جهت پیشگیری از بیماری ها و جذب حمایت های خیرین و مردم اعلام کردند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

 1. سامان نوشته است:

  سلام
  خداخیرتون بده
  لطفا یه سری عکس از مراحل پیشرفت پروژه تو سایتتون قرار بدین
  ممنون

 2. Chasokipaza@ نوشته است:

  با سلام و احترام
  کاربر گرامی ، در حال تهیه و ارائه گزارش تکمیلی فرآیند پیشرفت کار پروژه می باشیم به زودی در هفته های جاری از طریق پایگاه رسمی انجمن آخرین اطلاعات تکمیلی منتشر خواهد شد . لطفا صبور باشید
  با تشکر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.