سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

ساختمان اهدایی به خیریه کلیوی شهرستان خرمدره مورد بهره برداری قرار گرفت

انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۷

این ساختمان به مساحت ۲۲۰ مترمربع در دو طبقه مسکونی و تجاری ساخته شده که تنها دارایی زنده یادان منوچهرخان افشاری راد و همسر گرامیشان گلستان محمدی از خیرین شهرستان خرمدره بود که به انجمن کلیوی اهداء شده بود.
آنان مقدمات نقل و انتقال این ملک پس از فوت این خیرین در دفتر خیریه کلیوی توسط وارثین با هماهنگی انجمن شهرستان انجام و در عصرگاه بیست و یکم مهرماه سال جاری طی مراسمی با شرکت خانواده های مرحومین و تعدادی از خیرین و با حضور مدیر انجمن استان و امام جمعه شهرستان خرمدره افتتاح و به عنوان دومین ساختمان ملکی انجمن شهرستان ها مورد بهره برداری قرار گرفت.
در این مراسم آقای طهماسبی مدیر انجمن استان زنجان طی سخنان کوتاهی ضمن برشمردن ارزش و تاثیر این گونه اقدامات خیرخواهانه ، به برنامه ریزی و بهره برداری در خور شان و اهداف والای آن بزرگواران در جهت رسیدگی به نیازهای درمانی و معیشتی بیماران و تلاش برای حفظ سلامتی مردم با پشتیبانی خیرین منطقه تاکید کردند.
وی با اشاره به سنگینی وظایف متولیان خیریه ها گفت ما باید امانتدار هوشیار و قابل اعتماد سرمایه گذاری های خرد و کلان مردمی برای رساندن به جامعه هدف باشیم.
در ادامه آقای منوچهر افشاری راد برادرزاده خیر مرحوم و عضو افتخاری خیریه کلیوی شهرستان نیز پیرامون اهداف مدنظر مرحومین و اولویت انتخاب انجمن خیریه کلیوی در بین همه گزینه های مورد نظر سخن گفت
حجه الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان نیز با اشاره به پیشینه خدمتی موفق و شفاف خیریه کلیوی به اثرات انفاق و پاداش دنیوی و اخروی آن اشاره کرد و گفت انسان های با تقوا و خیراندیش با کارهای خیرشان هر روز تولدی دیگر می یابند و به پاداش الهی ایمان دارند
درپایان این مراسم با اهدا لوح سپاس و تندیس یادبود هفتصدمین کلیه پیوندی در تاریخ انجمن کلیوی به وارثین زنده یادان خیر از آنها تقدیربعمل آمد.

کلیدواژه ها: ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.