سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

دل های کوچک کودکان بیمار کلیوی زنجان به شادی تپید

انتشار: 14 اکتبر 2013

دل های کوچک کودکان بیمار کلیوی زنجان به شادی تپید

 

koudak1روز سه شنبه ۱۶ مهرماه امسال، به مناسبت روز جهانی کودک، ۹ نفر از کودکان تحت پوشش انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان به همراه جمعی از اعضای کمیته امداد و رفاه این انجمن در جشن روز کودک موسسه خیریه استاد روزبه زنجان که برای پنجمین سال پیاپی برگزار شد، حضور یافت.

این برنامه که از ساعت ۹ بامداد سه‌شنبه آغاز شد تا ساعت ۱۹ ادامه داشت. موسسه خیریه روزبه در ساعات صبح میزبان مدارس و مهد‌های کودک زنجان بود و خانواده‌های زنجانی به همراه کودکان خود از ظهر تا غروب آفتاب میهمان این موسسه بودند.

در این مراسم غرفه‌های مختلف بازی، نقاشی، خلاقیت، فروش مواد غذایی تولید موسسه، مشاوره و… وجود داشت و کودکان در کنار آن به بازی و شادی پرداختند. در پایان برنامه، مراسم اختتامیه با بخش‌های متنوع اجرا شد.

جشن روز جهانی کودک برای پنجمین سال متوالی است که در موسسه خیریه روزبه زنجان برگزارشد تا عواید آن در جهت حمایت از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست هزینه گردد.

یکی از اهداف برگزاری این جشن این است که سعی ‌شود همه کودکان در فضایی دوستانه، فارغ از همه غصه‌ها لبخندشان را چند ساعتی باهم به اشتراک بگذارند و لحظات شادی را تجربه کنند.

گفتنی است انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان هدایایی را در جهت شاد کردن دل های کوچک کودکان این انجمن تقدیم آنان کرد.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

 1. kasra نوشته است:

  باسلام
  لطفا یه اسم برای انجمنتون انتخاب کنین

 2. zkf.u10 نوشته است:

  با سلام
  ممنون از توجه شما!
  نام این انجمن برگرفته از نام انجمن کلیوی ایران است!
  بنابراین تغییر نام باید از طرف انجمن ایران انجام شود.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.