یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

دانشگاه آزاد اسلامی زنجان آماده همکاری با انجمن کلیوی است

انتشار: 10 دسامبر 2013

دانشگاه آزاد اسلامی زنجان آماده همکاری با انجمن کلیوی است

firuzfarرییس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، صبح امروز در دیدار مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی، آمادگی این دانشگاه را در تدوین و اجرای برنامه های آموزشی و پیشگیری این انجمن و تشکیل کانون دانشجویی، اعلام کرد.

علیرضا فیروزفر تلاش های انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان در کاهش بیماری های کلیه نسبت به آمار کشوری را قابل تقدیر دانست و گفت: دانشگاه آزاد در راستای تحقق برنامه ها و مراسم های انجمن کلیوی و کاهش بیماری های کلیوی و خدمت رسانی به همشهریان، با این انجمن تفاهم نامه همکاری منعقد می کند.

مدیر انجمن حمایت از بیماری های کلیوی زنجان در این جلسه ادامه داد: بیماری های کلیوی به ویژه از ناحیه دیابت و فشار خون در حال افزایش است.

محمدرضا طهماسبی تاکید کرد: این انجمن در زمینه های پیشگیری، آموزشی و فرهنگی گام های مثبتی را برداشته است.

وی همچنین تصریح کرد: قشر دانشجو به لحاظ سنی و جمعیتی، آمادگی لازم برای آموزش و همکاری با این انجمن را دارد.

گفتنی است مرتضی زاهدی عضو کمیته فرهنگی و امور دانشجویی انجمن کلیوی زنجان، گزارشی از پیشرفت فیزیکی مجتمع تخصصی آموزشی، پیشگیری و تحقیقاتی این انجمن ارائه داد و خواستار همکاری بیشتر دانشگاه آزاد در تشکیل کانون دانشجویی و پشتیبانی این واحد در راستای تحقق برنامه های پیشگیرانه انجمن کلیوی زنجان شد.

همچنین در این جلسه عباس ابدالی مسئول امور اداری و اجرایی انجمن کلیوی زنجان، انجام تست های اولیه قند خون و ادرار را برای شناسایی اولیه علائم بیماری از سوی دانشگاه و سایر سازمان ها را ضروری دانست.

    

 

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.