سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

حس نوعدوستی در ماه رمضان تجلی می کند

انتشار: 10 جولای 2013

مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان:

حس نوعدوستی در ماه رمضان تجلی می کند

ramezanمدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان با تبیین برنامه های این انجمن در ماه رمضان، تصریح کرد:  تقویت ارتباط عاطفی و حس نوعدوستی در بین بیماران و خیرین دردآشنای بیداردل، یکی از اهداف این انجمن در اجرای برنامه های ماه رمضان است.

محمدرضا طهماسبی برگزاری مراسم ضیافت افطاری را یکی از برنامه های این انجمن در ماه رمضان برشمرد و گفت: این مراسم بر طبق سال های گذشته برای ۵۰۰ نفر از بیماران کلیوی اعم از دیالیزی، پیوندی و مراقبتی و خانواده های آنان برگزار می شود.

وی هزینه این مراسم را که با تهیه و توزیع رایگان سبد غذایی برای بیماران و خانواده آنان همراه است، ۶۰ میلیون ریال برآورد کرد و افزود: هزینه این ضیافت افطاری توسط خیرین و به صورت اختصاصی پرداخت می شود.

مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان به تهیه سبد غذایی و بهداشتی برای خانواده های بیماران کلیوی اشاره کرد و گفت: این سبد غذایی و بهداشتی شامل برنج، روغن، قند و چای، زولبیا، ماکارانی، صابون، ریکا و … است که توسط خیرین تهیه می شود.

محمدرضا طهماسبی دیدار از خانواده های بیماران کلیوی نیازمند و دیدار از بخش های دیالیز در سطح استان را از برنامه های دیگر این انجمن در ماه رمضان دانست و تاکید کرد: اعضاء انجمن حمایت از بیماران کلیوی، خیرین، مسئولین، روسای شورای هیئات مذهبی و مداحان و بانوان خیّر هیئات مذهبی در این دیدارها، انجمن کلیوی را یاری می کنند.

وی ادامه داد: همراهی فرهنگی مبلغان مذهبی با انجمن حمایت از بیماران کلیوی، در مساجد زنجان، از دیگر برنامه های این انجمن در ماه رمضان است.

مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان، شکرانه سلامتی و فرصت استفاده از فیوضات ماه پرفیض الهی را در یاری رساندن به بیماران نیازمند عنوان کرد و افزود: افراد خیّر و نوعدوست زنجان، بنا به ضرورت انسانی و حیاتی، در تمامی زمینه ها این انجمن را یاری کنند تا سنگینی بار مشکلات از دوش بیماران نیازمند برداشته شود.

گفتنی است در اجرای برنامه های ماه مبارک رمضان، کمیته های مالی و پشتیبانی، فرهنگی، امداد و رفاه و بانوان با محوریت روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران کلیوی را یاری می کنند.

 

کلیدواژه ها: ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.