یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

جلسه هم اندیشی انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان

انتشار: 6 جولای 2013

با حضور روسای کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی زنجان برگزار شد؛
جلسه هم اندیشی انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان در جهت کاهش بیماری های کلیوی
ham andishiجلسه هم اندیشی انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان در جهت کاهش بیماری های کلیوی با حضور محمدرضا طهماسبی مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان و روسای کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی، ۱۳ تیر ماه سالجاری در دفتر این انجمن برگزار شد.
پیشگیری از عوامل موثر در جلوگیری از بیماری های کلیوی است
اکبر نوربهمنی، رئیس کانون مداحان زنجان، سلامتی را یکی از موهبت های الهی دانست و گفت: پیشگیری یکی از عوامل موثر در جلوگیری از بیماری های کلیوی است.
وی آگاه سازی مردم در زمینه بیماری های کلیوی را موثر برشمرد و افزود: بروز مشکلات روحی، مالی و جسمی از عواقب ابتلا به بیماری های کلیوی است و با آگاه سازی مردم از این قبیل مسائل، می تواند در پیشگیری بیماری ها موثر باشد.
برای جذب مشارکت های مردمی باید اعتمادسازی کرد
در این جلسه رئیس شورای هیئات مذهبی زنجان، به عوامل موثر در جذب کمک های مردمی اشاره کرد و افزود: اعتمادسازی و شفاف سازی از مهمتری موارد جذب مشارکت های مردمی در این کار خیر و خداپسندانه است.
بیماران کلیوی با مشکلات مالی مواجه هستند
در ادامه مدیر انجمن کلیوی زنجان، ۸۰ درصد بیماری های کلیوی را ناشی از فقر مالی و فرهنگی عنوان کرد و گفت: اغلب بیماران کلیوی، با مشکلات مالی مواجه هستند.
محمدرضا طهماسبی تصریح کرد: به دنبال بروز بیماری های کلیوی، سرپرست خانواده ها از تامین مایحتاج خانواده عاجز شده و هزینه های سنگین دیالیز، زندگی این افراد را مختل می کند.
وی همچنین تاکید کرد: بیماران دیالیزی در طول هفته ۳ بار و به مدت ۲ ساعت از دستگاه های دیالیز استفاده می کنند و بیشتر وقت آن ها در بیمارستان ها می گذرد.
گفتنی است در این جلسه مقرر شد کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی زنجان، با اطلاع رسانی های خود این انجمن را یاری رسانند.

کلیدواژه ها: ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.