دوشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

جذب کمک های مردمی در راستای حمایت از بیماران نیازمند کلیوی است

انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶

در ایام محرم

جذب کمک های مردمی در راستای حمایت از بیماران نیازمند کلیوی است

مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان ظهر روز پنجشنبه ۱۳ مهر ماه و در مراسم تجلیل از فعالان افتخاری در ایام ماه محرم گفت: هدف از جذب کمک های مردمی در راستای حمایت های مالی و درمانی بیماران کلیوی نیازمند، پیشگیری از افزایش بیماری های کلیوی و جلب رضایت خداوند است.

محمدرضا طهماسبی افزود: پایگاه های محرم انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان از ۷ لغایت ۱۲ ماه محرم  اقدام به جمع آوری احسان و نذورات مردمی در مسیر حرکت دسته جات عزاداری کرد.

در این پایگاه ها مردم عزادار و مسئولان با حضور خود، ضمن انجام تست قند خون و فشارخون، کمک های خود را به صندوق های جمع آوری کمک های مردمی واریز کردند که در این میان رسول بیات فرماندار زنجان و جمعی از مدیران نهادها و دستگاه های دولتی در پایگاه های جمع آوری احسان انجمن کلیوی حضور یافتند.

انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان شاهد حضور مستمر مدیر انجمن، کارکنان و خیّرین و همکاری آنان در پایگاه های محرم بود و بیماران کلیوی نیز در این پایگاه ها حضور پرشور داشتند.

گفتنی است نسرین بیات، اکرم ابراهیم خانی، پروین تاجیک، فاطمه خان محمدی، اختر سرشار و بهزاد وفا مسئولان پایگاه های محرم انجمن کلیوی بودند و سایر همیاران و جوانان خیّر به صورت افتخاری در این پایگاه ها حضوری چشمگیر داشتند.

یادآور می شود هر ساله همشهریان نیکوکار زنجانی نیز در هر چه بهتر برگزار شدن برنامه های ماه محرم انجمن کلیوی، اقدام به توزیع غذای نذری در پایگاه های این انجمن کردند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.