سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

تقویت تعاملات انجمن حمایت از بیماران کلیوی و دانشگاه علوم پزشکی زنجان

انتشار: 13 جولای 2013

با تدوین تفاهم نامه؛

تقویت تعاملات انجمن حمایت از بیماران کلیوی و دانشگاه علوم پزشکی زنجان

pمدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان در چهارمین جلسه کمیته پزشکی این انجمن که ۷ تیر ماه سالجاری برگزار شد، تقویت تعاملات دانشگاه علوم پزشکی و انجمن کلیوی زنجان را خواستار شد و گفت: تدوین تفاهم نامه در بین دانشگاه علوم پزشکی و این انجمن، بر تحکیم روابط همکاری های این دو مجموعه می افزاید.

محمدرضا طهماسبی با اشاره به برنامه ها و اهداف پیش روی انجمن کلیوی زنجان در مجتمع تخصصی آموزشی، پیشگیری و تحقیقاتی در دست ساخت تصریح کرد: آموزش و پیشگیری یکی از اهداف مهم انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان است.

در ادامه این جلسه دکتر مصطفی محمدی، رئیس کمیته پزشکی انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان، با ابراز نگرانی از افزایش تعداد بیماران کلیوی، تاکید کرد: آموزش و پیشگیری در بین افراد جامعه، در جلوگیری از بروز بیماری های کلیوی رکن اساسی را دارد.

گفتنی است در این جلسه با قرائت متن تفاهم نامه، پیشنهاداتی توسط حاضرین در این جلسه، در حوزه های آموزشی، درمانی و تحقیقاتی ارائه گردید.

همچنین قرار شد متن این تفاهم نامه به غائبین این جلسه ارسال گردد تا با تکمیل آن، به رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اعلام گردد.

 

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.