دوشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

بیمارپیوند کلیوی ،این بارآغاز زندگی مشترک را پیوند بست

انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۷

 

بیمارپیوند کلیوی ،این بارآغاز زندگی مشترک را پیوند بست 

حتما خیلی از شما مخاطبان و بویژه خیرین عزیز یادتان هست که چند سال پیش دختر نوجوان ، ((معصومه ))که دیالیز میشد  به همت شما نیک اندیشان ، پیوند کلیه شد و نگاه معصومانه او بی پاسخ نماند.

اکنون که ۴ سال از این حرکت نوعدوستی می گذرد و معصومه خانم ،زندگی را با لطف خدا وکمک دستان پر مهر شما به خوبی سپری می کند، مطلع شدیم که وی پیوند زندگی مشترک را آغاز کرده است.

خانم الماسی که اکنون ۱۶ سال دارد به همراه نامزد خود که او نیز ۲۳ سال دارد  برای اعلام این وصلت ،در انجمن کلیوی استان حضور پیدا کرده بود.

آنها که پدر بزرگوارعروس خانم نیز همراهیشان کرده بود و از روستای وننه ایجرود با یک جعبه شیرینی آمده بودند اعضاء انجمن را برای مراسم عروسی ساده و بدون پیرایه و بدون تشریفات خود، دعوت کردند.

البته پدر عروس خانم این را هم متذکر شد که در روستای آنها رسم بر این است ،دختران همینکه به سن بلوغ رسیدند می توانند ازدواج کنند و این معمولا در منطقه آنها عرف شده است

روابط عمومی انجمن کلیوی استان ضمن شاد باش به این زوج جوان و آرزوی خوشبختی وموفقیت برای آنان ،از خیرینی که علاقه مند به مشارکت در جشن عروسی این زوج جوان هستند، استقبال می کند.

امید است در آینده نزدیک با کمک خیرین عزیز ، خبر های خوبی هم از پیوند کلیه بیماران وهم مهیا شدن شرایط ازدواج جوانان بیمارکلیوی بشنویم و در شادی سلامتی و زندگی آنها سهیم باشیم

 


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.