سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

بعد از فوت همسرم ، من کمک به انجمن کلیوی را ادامه خواهم داد

انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۷

گفتگوی کوتاه با خیر زنجانی که باحضور در انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی مبلغ دویست میلیون ریال پول نقد به این انجمن اهدا کرد.
خانم ایران غلامی همسر شادروان ، حاج حسن غضنفریان هفته جاری با حضور در انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان مبلغ دویست میلیون ریال به این انجمن کمک نقدی اهدا کرد.
این خیر زنجانی در گفتگو با روابط عمومی انجمن گفت : شادروان حاج حسن غضنفریان از ابتدای افتتاح این مرکز و حتی قبل از ازدواج عضو خیرین انجمن حمایت از بیماران کلیوی بود .
این خیر افزود: همسرم تا حد امکان از نظر مالی یا هر کاری که از دستش بر می آمد برای بیماران فروگذار نمی‌کرد . مرحوم حاج حسن در سالهای زندگی مشترک با اینکه کارهای نیک بزرگی مانند ساخت مدرسه و کمک به نیازمندان انجام داده بود، ولی همیشه با شور و شوق خاصی برایم از کارهای خود و سایر خیرین در انجمن کلیوی تعریف کرده و ابراز رضایت داشت.
من نیز درحد توان او را پشتیبانی و تشویق میکردم و همیشه حامی تصمیمات خیرخواهانه او بودم .
وی افزود : با اینکه نخستین بار است به این انجمن آمده ام اما باور دارم روح بزرگ همسرم از کمک من به این انجمن بهره مند میشود و آرزو میکنم خداوند به من سعادت عطا فرماید تا بعد از این ، توانایی خدمت و کمک به نیازمندان این انجمن را داشته باشم.
وی در پایان افزود: من نیز همانند همسر مرحومم در مورد محل هزینه این پول ها توسط انجمن هیچ نگرانی و محدودیتی ندارم ، زیرا به چشم خود محل هزینه هدایای خیرین را دیده ام و با اعتماد کامل به اعضا و مدیران این انجمن از نیاز خانواده بیماران خبر دارم و از تمام مردم شهر که به نوعی توانگر هستند دعوت میکنم برای آرامش معنوی و برکت در زندگی مادی خود به این مراکز کمک نمایند.

کلیدواژه ها: ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.