سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

بخش دیالیز مجموعه درمانی انجمن کلیوی زنجان شروع بکار کرد

انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۷

ارائه خدمات در راستای درمان بیماران دیالیزی در مجموعه درمانی انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان ، عینعلی معصومی به عنوان نخستین بیمار است که از امکانات و خدمات درمانی بخش دیالیز مجموعه خیرساز انجمن کلیوی زنجان استفاده میکند .
معصومی ۷۵سال سن دارد و نزدیک به ۱۲ سال است که با بیماری کلیوی دست و پنجه نرم می‌کند. وی در حدود ۱۰ سال سابقه بهره مندی از خدمات دیالیز در مراکز مختلف را در پرونده پزشکی خود دارد و اکنون به عنوان نخستین بیمار در بخش دیالیز انجمن کلیوی زنجان پذیرش شده است.
وی پذیرش و نحوه ارائه‌ی خدمات دیالیزی در این مرکز را عالی و بطور کامل رضایت‌بخش میداند.
شغل این شهروند زنجانی ، نانوایی بود که اکنون به دلیل بیماری کلیه و ناراحتی چشم از کارافتاده است و دارای همسر و ۷فرزند است و از نظر مالی شرایط مطلوبی ندارد . در راستای اقدامات حمایتی انجمن کلیوی ، وی از زمان پذیرش در این مرکز روند درمانی و دیالیز خود را بصورت کامل رایگان میگذراند.
معصومی در پایان میگوید : خیرین امید ما نا امیدان هستند . تنها کاری که از من پیرمرد برمی آید این است که همیشه بعد از نماز ، برای بنیانگذاران ، مسئولان و خیرین این انجمن دعای خیر کرده و برای تمام پرسنل اجرایی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی که از مانند اعضای یک خانواده مهربان هستند ، آرزوی سلامتی و تندرستی دارم.

کلیدواژه ها:


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.