چهارشنبه, ۱۳ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

بخش دیالیز بیمارستان ایثار ایجرود از تراکم بیماران کلیوی در زنجان می کاهد

انتشار: 26 ژانویه 2014

مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان:

بخش دیالیز بیمارستان ایثار ایجرود از تراکم بیماران کلیوی در زنجان می کاهد

ijroudمدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان صبح پنجشنبه ۳ بهمن امسال در بازدید از بیمارستان جدید ایثار شهرستان ایجرود گفت: افتتاح بخش دیالیز این بیمارستان از تراکم بیماران دیالیزی در بخش دیالیز بیمارستان ولیعصر(عج) زنجان جلوگیری می کند.

محمدرضا طهماسبی افزود: تعداد ۲ اتاق با امکانات جانبی و با  گنجایش ۴ تخت دیالیز با موافقت رییس بیمارستان ایجرود برای دیالیز بیماران، تعیین شد.

این مقام مسئول، شهرستان ایجرود را دارای ۱۰بیمار دیالیزی دانست و اظهار داشت: بیماران کلیوی این شهرستان ۳ بار در هفته برای دیالیز به مرکز دیالیز بیمارستان ولیعصر(عج) زنجان به طور دائم مراجعه می کنند و این رفت و برگشت طولانی در فصول مختلف سال هزینه های سنگینی را برای بیماران و خانواده آنان تحمیل می کند و سبب آسیب های جدی جسمی، روحی و روانی بیماران می شود.

وی ادامه داد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، ۲ دستگاه دیالیز برای بیمارستان ایثار ایجرود خریداری می کند.

مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان تاکید کرد: فرماندار شهرستان ایجرود یک واحد مستقل جهت فعالیت دفتر انجمن کلیوی ایجرود اختصاص می دهد.

گفتنی است در مراسم افتتاح بیمارستان ایثار ایجرود، رویا قهرمانی نماینده معاونت درمان و کارشناس مسئول بیماران خاص دانشگاه علوم پزشکی، اسماعیل رحمانی مدیر روابط عمومی و مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و مشاور بهداشت و درمان انجمن کلیوی، هادی امامی کارشناس مسئول بخش دیالیز بیمارستان ولیعصر(عج)، رضا رجبیون و بهزاد وفا از اعضاء فعال انجمن کلیوی زنجان و دکتر نظری رییس بیمارستان ایثار ایجرود حضور داشتند.

 

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.