دوشنبه, ۲۲ مهر , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

بازدید خیرین همدانی از انجمن کلیوی زنجان

انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۸

خیرین و مدیران انجمن های استان همدان از خدمات حمایتی درمانی ، آمورشی و پیشگیری انجمن کلیوی زنجان بازدید کردند

گروهی از خیرین و مدیران انجمن های استان همدان با هماهماهنگی دانشگاه علوم پزشکی از خدمات حمایتی درمانی و آمورشی پیشگیری انجمن کلیوی زنجان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن بیماران کلیوی استان زنجان : مدیرکل انجمن کلیوی استان زنجان در این بازدید از گنجایش ۳۰تختی مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های دیالیز برای پذیرش رایگان حداقل ۲۰۰بیمار دیالیزی در سه شیفت صبح عصر و شب خبر داد.

محمدرضا طهماسبی با اشاره به تفکیک حساب های مشارکت مالی خیرین در بانگ های طرف قرداد گفت :کمک های نقدی خیرین با نیت شخصی هر خیر در بخش های حمایتی ، درمانی بیماران نیازمند و تجهیزات ساختمانی و آموزش پیشگیری واریز و در بخش مربوطه با بررسی و نیاز سنجی توسط مشاورین مددکاری و روانشناسی و کارشناسان ۱۲کمیته تخصصی هزینه می شود .

وی در پاسخ به سوالات تعدادی از میهمانان حضور در جلسه در خصوص نحوه جلب و جذب مشارکت های مردمی و یا امکان استفاده از کمک های بلاعوض دستگاه های دولتی گفت:شفاف سازی هزینه ها و عملیاتی کردن خدمات اصلی ترین موفقیت انجمن در اعتمادسازی و جذب و همراهی خیرین و انجمن است و تاکنون ریالی از کمک های دستگاه های دولتی برای هزینه های حمایتی بیماران و ساختمانبی و تجهیزاتی استفاده نشده است .

وی آموزش و پیشگیری را یکی از رویکردهای اصلی انجمن در چشسم انداز آینده برای کاهش بیماری کلیه بیان کرد و افزود: با فعالیت و اطلاع رسانی برنامه ریزی شده هزاران نفر از شهروردان با مشاهده علائم و نشانه های اولیه تحت مداوا قرار گرفته اند و تعداد ۱۵۰۰نفر با شناسایی از طریق مراقبت و پیوند کلیه از چرخه دیالیز خارج و به فعالیت اجتماعی برگشته اند.

مدیر انجمن کلیوی استان زنجان از تکمیل و بهره برداری درمانگاه و کلینیک تخصصی با خدمات جانبی انجمن در طبقه همکف از کمک یکی از خیرین زنجانی در آبان ماه سال جاری خبر داد و افزود : با تکمیل این بخش و متمرکز کردن کلیه خدمات بیماران کلیوی چرخه کامل حمایت و درمان و آموزش وپژوهش در جهت غربالگری صورت خواهد گرفت .

در پایان جناب آقای دکتر شعوری و مشاورین دانشگاه در امور اجتماعی از خدمات برجسته انجمن کلیوی در تعامل نزدیک آن با دانشگاه علوم پزشکی تقدیر و تشکر کردند.


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.