سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

اولین گردهمایی خیرین مقیم پایتخت ، به نفع خیریه کلیوی زنجان

انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۶

اولین گردهمایی خیرین مقیم پایتخت ، به نفع خیریه کلیوی زنجان

 

هتل المپیک حیدربابا،واقع در پونک تهران،روز پنج شنبه مورخ ۲۱ دی ماه ۹۶ ، میزبان خیرینی بود که به دعوت خیریه کلیوی زنجان،گرد هم آمده بودند تا در یک جمع صمیمانه و خیرخواهانه،نسبت به بررسی نیازهای موجود در جهت تکمیل پروژه بزرگ مرکز درمانی،آموزشی خیریه کلیوی زنجان سهمی داشته باشند.

میهمانانی چون جناب آقای پروفسور ثبوتی،جناب آقای امیر بنی آدم،جناب آقای قاسمی،مدیر عامل انجمن مرکز و تعدادی از هنرمندان و خیرین صاحب نام نیز در این جمع حضور به هم رسانیدند.

این مراسم که با اجرای رامین کریمی،مدیر روابط عمومی انجمن، و جناب آقای امیر بنی آدم،میهمان ویژه این مراسم آغاز گردید،در ادامه با سخنانی از مدیریت محترم انجمن،جناب آقای طهماسبی و اجرای قطعاتی توسط استاد ابوالفظل عطایی و سخنرانی آقایان پروفسور ثبوتی،عضو هیئت امنای انجمن و دکتر پزشکیان،رئیس کیته پزشکی انجمن ادامه یافت.

در پایان برنامه با اهدای لوح یادبود به نشان سپاس از فعالیت و کمک های بی چشمداشت خیرین ، و اهدای لوح قدردانی از فعالیت های مدیریت خیریه کلیوی زنجان،جناب آقای طهماسبی توسط انجمن مرکزی تهران ، رنگ و بویی پر از مهر گرفت.

از نقاط عطف این گردهمایی، پرداخت هزینه پیوند کلیه توسط یکی از خیرین به دختری به نام زهرا بود که در مستند تهیه شده و پخش شده توسط واحد سمعی و بصری،به حضور میهمانان معرفی شده بود.


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.