جمعه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

اولین نشست خیرین شهرستان خرمدره

انتشار: 24 ژانویه 2013

افتتاح انجمن خیریه بیماران کلیوی خرمدره (3)اولین نشست خیرین شهرستان خرمدره با حضورآقای طهماسبی ریاست انجمن بیماران کلیوی و تنی چند ار اعضاء انجمن استان به ریاست جناب آقای نوری پورفرماندار محترم شهرستان در ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخه ۲۹/۴/۹۰ در فرمانداری تشکیل گردید که بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید آقای فرماندار با ابراز خرسندی از حصول نتیجه پیگیری آمادگی خود را در همه جهات در جهت همکاری با اعضاء انجمن نوپای شهرستان خرمدره اعلام کردند.
سپس آقای طهماسبی مدیر انجمن استان با اشاره به تاریخچه انجمن و آمار و ارقام رو به افزایش بیماران و هزینه های مربوطه و عملکرد انجمن در جهت رفع مشکلات درمانی و اجتماعی بیماران و نیز کمک به تجهیز و راه اندازی مراکز دیالیز استان با استفاده از کمکهای اختصاصی مردمی و سایر خدمات جانبی در این راستا به تفصیل صحبت کردند. و به دقت نظر فعالیت انجمن ها در چهارچوب اساسنامه و آئین نامه های مالی و اداری مدون انجمن مرکز با در نظر گرفتن شرایط و نیازهای بیماران منطقه تحت پوشش تاکید نمودند.
و در ادامه جلسه هر یک از حاضرین ضمن اعلام آمادگی کامل برای عضویت افتخاری در انجمن شهرستان نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص نحوه مشارکت های مردمی و راه اندازی این انجمن نوپا ارائه دادند. صحبت ها و برنامه های جلسه توسط آقای فرماندار جمع بندی و مقرر شد در چهارشنبه هفته بعد جلسه دوم با حضور ۱۲ نفر از اعضاء موسس تشکیل و نسبت به معرفی مدیر انجمن شهرستان و مشاورین حوزه کاری مشخص و به انجمن استان معرفی شوند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.