دوشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

اولین جلسه ادواری مدیران انجمن کلیوی زنجان در ابهر برگزار شد

انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۶

اولین جلسه ادواری مدیران انجمن کلیوی زنجان در ابهر برگزار شد

اولین جلسه ادواری مدیران انجمن کلیوی شهرستان های استان زنجان در سال جاری با موضوع «توسعه و بازسازی مراکز دیالیز شهرستان ها از کمک های خیرین، گسترش برنامه های آموزشی و پیشگیری و خدمات درمانی و معیشتی بیماران و تشکیل کمیته های تخصصی ۳ نفره متناسب با چارت سازمانی انجمن مرکز» صبح روز دوشنبه ۲۶ تیرماه در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی انجمن بیماران کلیوی شهرستان ابهر تشکیل شد.

مدیر انجمن کلیوی استان زنجان از تلاش های بی وقفه و متعهدانه مسئولان و خیرین شهرستان ها در راستای رفع نیازهای درمانی و معیشتی و حفظ سلامتی مردم قدردانی و خواستار تخصصی کردن کمیته ها و واحدهای مرتبط با انجمن و برنامه های آن در جهت معرفی بهتر و اعتماد سازی بیشتر انجمن برای مردم و دسترسی به ساختمان ویژه دفتری با مالکیت انجمن شد.

محمدرضا طهماسبی در این جلسه که امام جمعه شهرستان ابهر نیز حضور داشت، خواستار حمایت های معنوی وی در توسعه برنامه های فرهنگی و ارائه توصیه های لازم مردمی در ساخت و تجهیز بخش دیالیز خیرساز وابسته به انجمن بیماران کلیوی شهرستان ابهر شد.

در ادامه مدیران انجمن کلیوی شهرستان ها و اعضای خیرین گزارش عملکرد سه ماهه این انجمن ها را ارائه دادند و از زمین واگذاری شده به انجمن ابهر جهت توسعه و ساخت بخش دیالیز۱۵ تختخوابی بازدید شد.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.