سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

اهداف خیرخواهانه انجمن در جهت کمک رسانی به بیماران نیازمند است

انتشار: 20 آگوست 2013

در چهارمین جلسه فصلی ادواری شهرستان ماهنشان عنوان شد:

اهداف خیرخواهانه انجمن در جهت کمک رسانی به بیماران نیازمند است

 

jalaseh mahneshanمدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان، در چهارمین جلسه فصلی ادواری کمیته شهرستان های این انجمن، با ابراز خرسندی از پیشرفت انجمن شهرستان ها در بخش فرهنگی و خدمت رسانی به بیماران و ارتقاء فعالیت های انجمن های شهرستان، گفت: با تقویت امور دفتری و معرفی اهداف خیرخواهانه انجمن با شیوه های ابتکاری فرهنگی و تبلیغاتی، جذب کمک های مردمی تسهیل می شود و در اعتماد سازی خیرین موثر است.

محمد رضا طهماسبی در این جلسه که صبح روز دوشنبه ۲۸مرداد ماه امسال، در دفتر رئیس شبکه بهداشت شهرستان ماهنشان با حضور مدیر انجمن، مشاوران و مدیران دفاتر نمایندگی انجمن شهرستان های تابعه برگزار شد، ادامه داد: شفاف سازی در امور مالی، فعالیت در جهت دسترسی به زمین یا ساختمان مستقل برای انجمن، تقویت بخش فرهنگی و کمیته بانوان جهت حضور در مجامع و محافل مذهبی با استفاده ازتقویم مناسبت های سال به ویژه هفته بیماران کلیوی و روز جهانی کلیه، تهیه و ارسال تابلوهای جایگزین تاج گل و پلاکارد مجالس ترحیم و پرهیز از ایجاد تعهد در تقاضای غیر متعارف بیماران در دستور کار  انجمن کلیوی قرار گیرد.

وی تاکید کرد: پیشبرد اهداف انجمن کلیوی، مستلزم تداوم جلسات هم اندیشی و همفکری در انتقال عملکردها است.

در ادامه این جلسه مرتضی زاهدی، مدیر روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان، با تاکید بر گسترش برنامه های فرهنگی در جهت معرفی بیشتر انجمن و جذب کمک های مردمی، نصریح کرد: با ارسال فعالیت های فرهنگی، اداری، آمار و ارقام بیماران هر سه ماه یکبار طبق فرم ارسالی جهت ثبت در سایت انجمن، مشکلات بیماران کلیوی را مرتفع می سازد.  

عطاء اله تقی لو، مسئول کمیته شهرستان ها نیز با مقایسه شرایط نیازمندی بیماران با سایر افراد معلول و مستحق جامعه و ضرورت حفظ کرامت انسانی و خانوادگی آنان در اطلاع رسانی ها و خدمات، تاکید کرد: حضور انجمن کلیوی در ادارات، محافل و مجامع شهری و روستائی به ویژه در بخش بانوان ضروری است.

در این جلسه هر یک از مسئولین و نمایندگان دفاتر انجمن شهرستان ها ضمن ارائه عملکرد سه ماهه به ویژه در ماه مبارک رمضان، سوالاتی را جهت شفاف سازی و یکسان کردن امور انجمن مطرح و توسط مدیر انجمن کلیوی زنجان پاسخ مبسوطی ارائه شد.

 

مصوبات این جلسه به شرح ذیل می باشد:

۱- پیگیری در تعدیل سرانه پرداختی بیمه کارکنان اداری انجمن و حق الزحمه ها به تناسب درآمد هر انجمن حداقل یک نفر

۲- اجرای امور انجمن کلیوی طبق اساسنامه و آئین نامه  و بخش نامه های ارسالی انجمن مرکز و فرم های مربوط به تعهد های کلیه دهنده و گیرنده

۳- ارسال آمار مالی و اداری هر سه ماه یک بار با آخرین تغییرات

۴- ارسال مشخصات کارکنان انجمن شهرستانها (دو قطعه عکس- کپی شناسنامه- کپی کارت ملی- مدرک تحصیلی و سمت) و اعضاء فعال انجمن

۵- مکاتبه انجمن کلیوی استان با فرمانداری ها به منظور عضویت و شرکت مدیران شهرستان در شورای اداری

۶- پبگیری برای دریافت زمین و یا ساختمان برای انجمن هایی که فاقد مکان مستقل و ثابت هستند

۷- معرفی بیماران واجد شرایط پیوند به پزشکان نفرولوژ در مرکز استان جهت برخورداری  پیوند از افراد  مرگ مغزی

 

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.