یکشنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

انجمن کلیوی زنجان در بخش های حمایتی، درمانی و معیشتی قدم های موثری برداشته است

انتشار: 7 آگوست 2013

مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان:

انجمن کلیوی زنجان در بخش های حمایتی، درمانی و معیشتی قدم های موثری برداشته است

 

siasatgozariمدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان، شامگاه یکشنبه ۱۳مرداد ماه امسال، در دومین جلسه سیاست گذاری فرهنگی، با موضوع تدوین سیاست کلی بخش فرهنگی و تقسیم وظایف در حوزه های مختلف، گفت: انجمن کلیوی زنجان، در بخش های حمایتی، درمانی و معیشتی و سایر آسیب های اجتماعی بوجود آمده از ناحیه بیماری و دستیابی به ۵۰ تا ۱۰۰ درصد از ۱۸ بند تدوین شده در چشم انداز ویژه پیگیری و سرمایه گذاری، قدم های موثری برداشته است.

 محمدرضا طهماسبی گفت: اخذ مجوز انجام پیوند کلیه توسط دانشگاه علوم پزشکی در زنجان در جهت رفاه حال بیماران است و راه اندازی بخش های دیالیز شهرستانها باید تسریع شود.

وی ادامه داد: ارتقاء برنامه های انجمن کلیوی در تحقق اهداف پیش بینی شده در مجتمع جدید آموزشی، پیشگیری و تحقیقاتی در دست ساخت و غلبه بر افزایش بیماری در منطقه، ضرورت دارد.

مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان، خواستار طرح و برنامه ریزی اعضاء کمیته سیاست گذاری در جهت شناسائی بیشتر انجمن و اهداف آن در تمام بخش های مردمی شد.

در ادامه دکتر کریم رفاهی ضمن اعلام آمدگی برای جلب حمایت های اصناف و بازاریان، گفت: تقویت نیروی ستادی انجمن در بخش اداری و اجرائی با استفاده از افراد توانمند به ویژه در حوزه روابط عمومی در پیشبرد اهداف انجمن موثر است.

وی همچنین به عقد تفاهمنامه با آموزش و پرورش برای اجرای برنامه های آموزشی و معرفی بیماران و فرزندان در حال تحصیل برای پشتیبانی، تاکید کرد.

مدیر روابط عمومی و مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، با اشاره به همکاری و تعامل نزدیک انجمن با دانشگاه در جهت تقویت برنامه های فرهنگ سازی به ویژه در بخش اهداء عضو مرگ مغزی و سایر موارد مرتبط آموزشی و درمانی، تصریح کرد: اطلاع رسانی در مناسبت های ویژه طبق تقویم سال بستر سازی شود.

اسماعیل رحمانی به اهمیت موضوع تفاهمنامه انجمن کلیوی با دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد و گفت: تنظیم تفاهمنامه با سایر دستگاههای دولتی و غیر دولتی به عنوان یک سند تعامل ضروری است.

مهندس کفاش، رئیس اداری و مالی شرکت کالسیمین، ضمن اعلام آمادگی مدیریت تیم اجرائی، اظهار داشت:  اولویت بندی چشم انداز انجمن و عملیاتی کردن با آسیب شناسی هر برنامه، باید هدف گذاری شود.

مهندس کریمی رئیس اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان، با اشاره بر اهمیت اشتغال زائی بیماران و توانمند سازی آنان، تاکید کرد: ۳۰ نفر در مرحله اول با معرفی انجمن برای آموزش رایگان در رشته های مهارتی موجود و صدور کارت بیمه اشتغال پذیرفته می شود.

ناصر خلیلی، مدیر امور دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی، با اعلام آمادگی در برگزاری مراسم ها و همایش های علمی و آموزشی، ادامه داد: پشتیبانی انجمن کلیوی از بیماران در حال تحصیل و فرزندان آنان از اهمیت خاصی برخوردار است.

فضائل تقی لو عضو سابق شورای شهر تاکید کرد: معرفی انجمن و اهداف آن در جهت جذب مشارکت های انبوه سازان ضروری است.

مهندس سعید امیدی عضو شورای شهر و مدیر عامل شیر پاستوریزه پگاه زنجان، با تاکید بر این که انجمن کلیوی زنجان باید در بخش های صنعت و تولید معرفی شود، تصریح کرد: در جهت ایجاد اشتغال و مهارت های شغلی مناسب برای بیماران و خانواده آنان باید بسترسازی شود.

منصور احمدی، مدیر روابط عمومی موسسه مالی و اعتباری مهر، با اشاره به حضور انجمن کلیوی زنجان در شورای روابط عمومی استان در جهت معرفی برنامه های فرهنگی، تاکید کرد: برگزاری همایش های عمومی و حضور در مجمع خیرین برای بستر سازی لازم در جهت جذب مشارکت های مردمی در دستور کار قرار گیرد.

 مرتضی زاهدی مدیر روابط عمومی انجمن کلیوی زنجان، با اشاره به عملیاتی شدن حوزه روابط عمومی و تقسیم آن در ۸ کارگروه در جهت ارتقاء برنامه های فرهنگی و هنری و اجرائی کردن به موقع مصوبات کمیته ها، گفت : اعضاء کمیته سیاست گذاری باید انجمن کلیوی را پشتیبانی فکری نماید.

عطا اله تقی لو مدیر سابق موسسه تبلیغاتی سروش، به اهداف تشکیل کمیته و تقسیم بندی اعضاء در حوزه های پیش بینی شده اشاره کرد و افزود: جذب نیروی توانمند و بالقوه برای اجرائی کردن به موقع مصوبات و امور جاری با حقوق کافی به صورت اسپانسر ضروری است.

 

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.