یکشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

انجمن خیریه کلیوی جزو موسسات خیریه پیشتاز در خرمدره است

انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷


‍ فرماندار خرمدره:
انجمن خیریه کلیوی جزو موسسات خیریه پیشتاز در خرمدره است
فرماندار شهرستان خرمدره گفت: انجمن خیریه کلیوی جزو موسسات خیریه پیشتاز در خرمدره است.
به گزارش روابط عمومی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان، حجت محمدی در جمع بیماران کلیوی و خیرین شهرستان های خرمدره و ابهر اظهار کرد: کمک انسان ها به همدیگر کار نیکی بوده که توسط خداوند بسیار مورد توجه و مورد عنایت است.
وی با اشاره به اینکه کار خیر و کمک به نوعدوست به نحو احسنت به عنوان خیر برای انسان ها ثبت می شود، تصریح کرد: در حالی که سایر عبادت ها به عنوان یک وظیفه در کارنامه اعمال ما ثبت می شود اما کار خیر برای دیگران موردتوجه بیشتر خداوند قرار دارد.
فرماندار شهرستان خرمدره با اشاره به اینکه مشکلات و چالش های بیماران کلیوی از جمله مشکلاتی است که افراد جامعه را تهدید می کند، اضافه کرد: در برخی موارد این بیماری می تواند به فروپاشی خانواده ها نیز منجر شود.
محمدی با اشاره به افزایش قابل توجه بیماران کلیوی در سال های اخیر عنوان کرد: این موضوع به دلیل تغییر سبک زندگی و صنعتی شدن زندگی افراد روی داده است.
وی با اشاره به همت و تلاش خیرین در شهرستان های مختلف از جمله انجمن بیماران کلیوی عنوان کرد: جمع خیرین انجمن کلیوی در شهرستان خرم دره از جمله خیریه‌های برتر در شهرستان است.
فرماندار شهرستان خرم دره با اشاره به کم هزینه بودن هزینه های پیشگیری در مقایسه با هزینه درمان عنوان کرد: با پیشگیری علاوه بر هزینه های درمان رنج بیماری بر افراد نیز کم می‌شود.
محمدی با بیان اینکه بیماران کلیوی برای طی دوره درمان هزینه های هنگفتی را به دولت تحمیل می کنند، اضافه کرد: با بروز بیماری یک خانواده به صورت بلند مدت درگیر چالش می شود.

کلیدواژه ها:


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.