سه شنبه, ۱۲ فروردین , ۱۳۹۹ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

اردوی تفریحی و ورزشی بیماران کلیوی در کوشکن زنجان برگزار شد

انتشار: 11 سپتامبر 2013

در جهت افزایش نشاط در میان بیماران

اردوی تفریحی و ورزشی بیماران کلیوی در کوشکن زنجان برگزار شد

ordu1کمیته ورزش انجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با همکاری اداره کل منابع طبیعی در جهت ایجاد نشاط و شادابی در میان بیماران کلیوی، شامگاه روز دوشنبه ۱۸ شهریور ماه امسال از ساعت ۱۶ الی ۲۰، اقدام به برگزاری اردوی تفریحی و ورزشی در کوشکن زنجان کرد.

در این اردوی تفریحی و ورزشی که با حضور مسئولان اداره کل منابع طبیعی و انجمن کلیوی و جمعی از بیماران این انجمن برگزار شد، بیماران کلیوی در رشته های ورزشی دارت، پینگ پنگ، پرتاب وزنه، بدمینتون و طناب کشی به رقابت با یکدیگر پرداختند.

گفتنی است داوری این مسابقات را در بخش آقایان حجت اله اصلاحی، منصور سفیدگری، جلال جراحی، پرویز احمدی و رحمان فغفوری و در بخش بانوان خانم ها بهیه بابایی، فرح رومی، احمدی و تطهیری بر عهده داشتند.

در این مسابقات در بخش آقایان و در رشته دارت خدایی، صحبتلو و محمودی به ترتیب مقام اول، دوم و سوم را کسب کردند.

در رشته پینگ پنگ مهدی عباسی مقام اول، سجاد رسولی مقام دوم و فریدون عطرچی مقام سوم را از آن خود کردند.

مهدی عباسی مقام اول، صحبتلو مقام دوم و کاظمی مقام سوم رشته پرتاب وزنه را  کسب کردند.

مقام اول تیمی در رشته طناب کشی، نصیب تیم علی محمودی که شامل بهادری، رسولی، خدایی و علیمحمدی بود، شد.

در بخش بانوان آفرین عزمی، کبری فقیهی و سکینه قربانلو نفرات اول ، دوم و سوم در رشته دارت شدند.

برندگان پرتاب وزنه به ترتیب رباب صحبتلو، آرزو شامی و رقیه احمدی و برندگان بدمینتون گلزار باباخانی، گیتی نصیری و مینا رضایی شدند.

تیم طناب کشی آرزو شامی که شامل سکینه قربانلو، آفرین عزمی، آرزو شامی و رباب صحبتلو بود، با رقابتی نفس گیر مقام اول تیمی را از آن خود کردند.

شایان ذکر است برندگان این مسابقات ورزشی در بخش آقایان شامل جعفر خدایی، مجید صحبتلو، مهدی عباسی، سجاد رسولی، محسن کاظمی، بهروز سلیمی، فریدون عطرچی شدند که از میان محمودی، بهادری و علیمحمدی به قید قرعه یک نفر به برندگان این مسابقات افزوده می شود و برندگان بخش خواهران شامل عزمی، فقیهی، صحبتلو، احمدی، باباخانی، نصیری، رضایی و قربانلو است.

گفتنی است برندگان این مسابقات به مشهد مقدس اعزام می شوند.

در پایان این مراسم با حضور بهمن اسکندری مدیر کل منابع طبیعی، تقی سالک مسئول امور ورزش کارکنان منابع طبیعی و محمدرضا طهماسبی مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان، از بهروز سلیمی دارنده مدال برنز نوزدهمین مسابقات جهانی پیوند اعضاء تقدیر به عمل آمد.

     

 

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.