سه شنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۸ خبر INFO @ ZANJANKF . ORG پست الکترونیکی

اختتامیه مجمع سالانه فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در جزیره کیش

انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷

مجمع سالانه فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا روز جمعه با حضور روسای هیئت های ورزش بیماران خاص استانها ، در سالن همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد.
در این مراسم خانم دکتر فرهادی زاده ، دبیر فدراسیون ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء گزارش عملکرد سالانه و همچنین نتایج مسابقات کشوری بیماران تالاسمی در جزیره کیش را ارائه کرد.
دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا با اشاره به برگزاری اردوهای سایر رشته های ورزش بیماری های خاص در تهران گفت : انواع کلاس های آموزشی و استعدادیابی ورزشکاران خاص و پیوند اعضا تا پایان سال طبق برنامه ریزی ، اجرا خواهد شد.
وی در پایان از هیئت های شهرستان های تابعه هر استان درخواست کرد که در حوزه استعدادیابی و تربیت و آموزش ورزشکاران در سطح قهرمانی با تمرکز و برنامه ریزی صحیح ، گام محکم و اساسی بردارند.
دکتر فاطمه هاشمی رفسنجانی ، رئیس فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا سخنران بعدی این مراسم بود .
وی در سخنان خود پیرامون تامین زیر ساخت ها و سالن ورزشی برای بیماران خاص و پیوند اعضا گفت : استفاده از امکانات و سالن های ورزشی ادارات دولتی در هر استان با رایزنی و ارتباط مطلوب با ادارات امکانپذیر است.
رئیس فدراسیون ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا با تأکید بر تلاش بیشتر برای جذب کمک مالی و حمایت های خیرین و دستگاه‌های دولتی از ورزش بیماران خاص افزود : هیئت های ورزش استانها پس از تامین نیازها و بستر های ورزشی در گام بعد باید با تمرکز روی استعدادیابی ، ورزشکاران بیشتری را آموزش و حمایت کنند .
وی ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء را عامل ایجاد انگیزه و خودباوری در بین بیماران دانست و اضافه کرد : برگزاری تورها و اردوهای گوناگون فرهنگی ، ورزشی و نیز جشنواره های استانی و شهرستان ها در چارچوب برنامه های فدراسیون ، از اولویت های کاری هیئت ها می‌باشد.
در ادامه این مراسم طهماسبی ، رئیس هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا ی استان زنجان با اشاره به اینکه هیئت استان زنجان توانسته با بیشترین تعداد ورزشکار در مسابقات کشوری سال جاری ، عناوین شایسته ای کسب نماید ، گفت : استان زنجان با بیشترین تعداد ورزشکار ، امسال در مسابقات کشوری ضمن کسب عناوین قهرمانی و موفق به دریافت رتبه سوم مسابقات کشوری بندر انزلی شده است.
طهماسبی در پایان سخنان خود ، با اشاره به برگزاری موفق کلاسهای آموزشی ، ورزشی و نیز انواع اردوهای فرهنگی ورزشی و جشنواره های گوناگون ، از عملکرد موفق و برنامه ریزی مفید و روبه رشد فدراسیون ورزش‌ بیماران خاص و پیوند اعضاء تقدیر کرد .

کلیدواژه ها: ، ،


دیدگاه ها و نقطه نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.